Na antenie

Strona Główna

POWSTAŃ I ŻYJ – PŁYTA UWIELBIENIA

15 listopada 2016 Aktualności wyróżnione


Kilkudziesięciu wykonawców, 11 piosenek, 72 minuty modlitwy – tak prezentuje się album „Powstań i żyj”. Jest to materiał zarejestrowany podczas rekolekcji Strefa Chwały Festiwal 2015.

Po 11 latach środowisko Strefy Chwały ponownie wydało płytę z pieśniami uwielbienia.

Długo oczekiwany album, podobnie jak poprzednie, ma wyjątkowy charakter. Jest to namiastka tego co przeżywają uczestnicy Strefa Chwały Festiwal – spotkania Ludzi Nowej Kultury, które na początku lipca każdego roku ma miejsce na Placu Papieskim w Starym Sączu. Album „Powstań i żyj” to zbiór jedenastu piosenek różnych autorów, wykonanych przez diakonię posługującą podczas rekolekcji. Warto zwrócić uwagę na bogatą różnorodność muzyków, wokalistów. Taka jest właśnie Strefa Chwały – dynamiczna rzeczywistość, płaszczyzna spotkania wielu muzyków, ale także aktorów, dziennikarzy, polityków, sportowców, liderów wspólnot, organizatorów.

Na płycie znajdują się dynamiczne, energetyczne utwory zachęcające słuchających wręcz do tańca, ale także ballady, które prowadzą nas do zadumy, modlitwy.

Wśród solistów usłyszymy m.in. Annę Madej (Play and Pray), Agnieszkę Musiał (New Life’m), Agnieszkę Cudzich, Pawła Duszę (Deus Meus).

Premiera albumu 1 lipca podczas Strefa Chwały Festiwal. Wydawcą albumu jest Bonart Management. Zapraszamy do zakupienia płyty. Cały dochód przeznaczony zostanie na Strefę Chwały.


Udostępnij
X