Na antenie

Strona Główna

EXODUS już dziś!

26 stycznia 2017 Aktualności


Jedna z większych imprez chrześcijańskich w Polsce odbędzie się w dniach 26-28 stycznia na Ergo Arenie w Gdańsku. EXODUS co roku przyciąga rzesze ludzi, którzy mają szansę spróbować nawiązać kontakt ze Stwórcą i przyjąć go do swojego serca.  Jak piszą organizatorzy: „EXODUS CONFERENCE łączy w sobie elementy inspirującej konferencji oraz wyjątkowego festiwalu”.

Zaproszeni mówcy poruszą m. in. tematy związane z kulturą szacunku, jednością w Kościele i współczesną postawą chrześcijanina. Wśród nich będą osoby nie tylko z naszej ojczyzny. Co więcej, dodatkowo będzie można wysłuchać kilku wykładów w formie nagrań dźwiękowych.

Posłuchać to jedno, a zobaczyć – drugie. Organizatorzy przygotowali szeroki program artystyczny, który będzie szansą na przyswojenie wiedzy zawartej w konferencjach. Gościem najbardziej oczekiwanym przez wielu to grupa Hillsong London, która już jutro poprowadzi uwielbienie. Ponadto odbędą się koncerty 12K, MaJLo, Kroki, MOA oraz występ Lans Night Show. Inne zaplanowane atrakcje to między innymi: Game Zone – strefa gier konsolowych i „analogowych”, Kids Zone oraz Baby Zone – program przeznaczony dla najmłodszych, Lounge Room – miejsce, by spędzić czas z przyjaciółmi i Prayer Room – by móc zanurzyć się w modlitwie.

Hasło tegorocznej Exodus Conference brzmi UNITED. Treści seminariów i koncerty mają pokazać młodej osobie, jak wielką rolę odgrywa w społeczeństwie, chociaż może o tym nie wiedzieć. Zegar pracuje dzięki rożnym trybom i trybikom, które charakteryzują się odmienną wielkością i zastosowaniem, ale tylko razem mogą sprawić, że cała maszyna będzie prawidłowo działać. Podobnie wyjątkowość, a przy tym odwaga i pragnienie poznawania innych ludzi są cechami, które ma w sobie każdy młody człowiek, a które są niezbędne w budowaniu wspólnoty.

Sergiusz Błąkała

foto: https://www.facebook.com/ExodusConf


Udostępnij
X