Na antenie

Strona Główna

Biznes po Bożemu

11 lutego 2017 Aktualności


Czy Pan Bóg błogosławi biznesmenom? Co Biblia mówi o zarządzaniu przedsiębiorstwem? Czy Bóg powołuje do prowadzenia działalności gospodarczej? To tylko niektóre z pytań, na jakie już 15 lutego w Gdańsku spróbują odpowiedzieć organizatorzy konferencji pt. „Powołanie przedsiębiorcy”.

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do przedsiębiorców, którzy już prowadzą swój biznes, ale i do tych, którzy w przyszłości chcieliby stać się biznesmenami i zależy im na tym, by Bóg był w każdej dziedzinie ich życia.

Temat „Bogaci przed Bogiem” podejmie ks. Grzegorz Piątek, kapłan posługujący w Duszpasterstwie Przedsiębiorców i Pracodawców TALENT, natomiast z zagadnieniem „Zarządzanie z Biblią” zmierzy się Krzysztof Ciuła – przedstawiciel fundacji Edukacja Finansowa Crown. Nie zabraknie również czasu na dyskusję, sesję networkingową, zawieranie nowych znajomości.

Konferencja odbędzie się 15 lutego o godzinie 18:00 w Sali konferencyjnej 04, Olivia Business Center – budynek Olivia Four, ul. Grunwaldzka 472, Gdańsk. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Arcybiskup Metropolita Gdański Sławoj Leszek Głódź, który osobiście otworzy konferencję.

tekst: Joanna Jaskółowska


Udostępnij
X