Na antenie

Strona Główna

Niech płonie

23 lutego 2017 Aktualności


25 lutego 2017 po raz 19. w Krakowie zapłonie ogień. Koncert ”Czas ognia – czas wielbienia” odbędzie się w Kamieniołomie przy parafii Św. Józefa w Krakowie (rynek podgórski, ul.Zamoyskiego 2). O godz. 19.15 wystąpi PAX, następnie o 20.30 Czas Ognia i na godzinę 21.00 planowane jest zakończenie.

Ogień, którego nie sposób ugasić. Ogień wiary. Już w najbliższą sobotę będzie można dostrzec i poczuć jak Kościół wielbi Boga. Jak szczególnie młodzi ludzie uwielbiają Boga przez muzykę, śpiew i taniec.  Cechą wyróżniającą te koncerty jest to, iż mają one charakter ekumeniczny. Organizatorzy, czyli  MKŚ Grupka zapraszają wszystkich, którzy chcą doświadczyć działania Ducha Świętego. Tych, którzy pragną wspólnie z innymi wielbić Boga i razem przeżyć niesamowite wydarzenie.

Młodzieżowy Klub Środowiskowy Grupka to wyjątkowi, młodzi ludzie, którzy wszystkimi  działaniami pragną zbliżyć młodzież do Boga, zawiązać więzi przyjaźni, aktywizować do twórczego rozwoju, pokazywać dobrą zabawę bez alkoholu, nikotyny i narkotyków oraz innych używek. ”Czas ognia – czas wielbienia” to tylko jedno z licznych wydarzeń, które organizują dla młodych.

Więcej informacji o koncercie:

https://www.facebook.com/events/647323075438489/?active_tab=discussion

oraz o MKŚ Grupka:

https://www.facebook.com/MKSGrupka/?fref=ts

Katarzyna Wudarczyk


Udostępnij
X