Na antenie

Strona Główna

Talent czy pracowitość?

25 marca 2017 Aktualności


Już dzisiaj (25 marca) w Krakowie odbędzie się konferencja: 4xP Profesjonalizm, pieniądz, pasja, Pan Bóg. W tym roku na celowniku będą następujące tematy: lider chrześcijański oraz artysta i osoba publiczna.

W programie konferencji są trzy świadectwa o Panu Bogu i scenie oraz dwa panele dyskusyjne. Pierwszy z nich ma dotyczyć postawy lidera w kontekście finansów, zarządzania, organizacji i psychologii, a drugi –  artysty chrześcijańskiego. Uczestnicy będą szukać odpowiedzi na to, kim powinien być artysta, abyśmy chcieli go słuchać i oglądać. W planie spotkania przewidziana jest również Msza święta z możliwością wyspowiadania się. Po niej uwielbienie z zespołem oraz dzielenie się przemyśleniami w grupach.

Zaproszeni goście to osoby znane i doświadczone w tworzeniu dzieł na chwałę Pana Boga: Ireneusz Krosny, Ola Maciejewska i Kuba Blycharz, ks. Grzegorz Piątek, Agnieszka Chmielowiec, Patrycja Siemiginowska, Mateusz Paluch, Andrzej Sobczyk, Maria Kargulewicz, Szymon Babuchowski, Łukasz Tura, Grzegorz Bociański oraz Andrzej Dubiel. Odpowiedzą między innymi na pytania: czy lider może okazać słabość? Jak rozmawiać o pieniądzach, grając koncerty chrześcijańskie? Jak posiadanie własnych wartości może mieć odzwierciedlenie w pracy w świetle reflektorów i kamer? Jak osiągnąć coś w dzisiejszym show-biznesie, jeśli nie ma się ani kontaktów ani pieniędzy?

Spotkanie poprowadzi dwóch dziennikarzy: Małgorzata Czekierda, właścicielka portalu Niebanalni.com.pl. oraz Paweł Kmiecik, redaktor naczelny portalu i gazety Zawiercianskie.pl.

Konferencja odbędzie się w Kamieniołomie św. Jana Pawła II przy ul. Zamoyskiego 2 w Krakowie. Rozpocznie się o godz. 10:00, natomiast zakończy ok. godz. 19:00. Ceny biletów to 55 zł (dla studentów) i 70 zł (dla osób pracujących). Organizatorzy podkreślają, że tego typu konferencje (z taką ilością znanych i doświadczonych gości) często kosztują 3-4 razy więcej, jednak proszą o kontakt, jeśli dla kogoś finanse stanowią problem, a chciałby dołączyć.

Joanna Szybiak


Udostępnij
X