Na antenie

Strona Główna

Redaktor Naczelny

ks. Alek Janas

Kapłan diecezji kaliskiej. Interesuje się realizacją dźwięku. Pragnie, aby każdy, kto chce tworzyć kulturę na chwałę Boga, miał taką możliwość i wsparcie. Góry, dobra muzyka i poznawanie świata to jego drugie imię.

Więcej informacji

Sekretarz redakcji

Marta Ozimek

Studentka ekonomii. Uwielbia obcować z przyrodą. Szczególnie miejsce w jej sercu mają konie. Gra na instrumentach klawiszowych i śpiewa. Osoba cierpliwa, dokładna, z dużą ilością energii. Chętnie angażuje się w wiele inicjatyw.

Więcej informacji

PR Manager

Agata Pniewska

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Towarzystwo innych ludzi sprawia jej ogromną radość, jednak zawsze znajdzie czas dla siebie. Z entuzjazmem i oddaniem podchodzi do wszystkiego, za co jest odpowiedzialna.

Więcej informacji

Dział Reklamy i Współpracy

Andrzej Dubiel

Manager kultury, pomysłodawca, organizator i producent wydarzeń promujących polską scenę chrześcijańską. Wizjoner usiłujący twardo stąpać po ziemi. Mąż i tata trzech córek. Zaangażowany w Domowy Kościół Ruchu Światło-Życie.

Więcej informacji

Dział IT

Mateusz Ozimek

Pracownik administracji publicznej na stanowisku informatyk. Pasjonat dźwięku i dobrego brzmienia. Ceni sobie spokój i opanowanie. W wolnych chwilach gra na gitarze i czyta.

Więcej informacji

Dział Patronatów Medialnych

Piotr Ardanowski

Student elektroenergetyki. Ciekawy świata, nie lubi siedzieć w mieście. Prywatnie - fan twórczości prof. Tolkiena i basista szczególnie zaangażowany w modlitwę uwielbienia.

Więcej informacji

REDAKTOR

Katarzyna Strzyż

Publicystka Dwutygodnika Diecezji Kaliskiej „Opiekun” i współautorka audycji w Radiu Rodzina Diecezji Kaliskiej. Biblia jest dla niej nieustanną inspiracją i to przede wszystkim jej poświęca swoją działalność publicystyczną. Dlatego chętnie sięga do literatury, która nawiązuje do Pisma świętego i pozwala odkrywać je na nowo. Swoimi pasjami chętnie dzieli się z innymi.

Więcej informacji

REDAKTOR

Kasia Wudarczyk

Studentka pedagogiki przedszkolnej na APS. Jeden z sopranów zespołu Fletnia Pana, z którym wspólnie organizuje Ogólnopolski Festiwal Pieśni Sakralnej. Miłośniczka książek i filmów. Osoba pełna pozytywnej energii, którą dzieli się ze wszystkimi dookoła.

Więcej informacji

REDAKTOR

Patrycja Zajda

Studentka translatoryki stosowanej z językiem rosyjskim na Uniwersytecie Opolskim. Gitarzystka zespołu Piąty Wyraz oraz pomysłodawczyni i organizatorka Raciborskich Wieczorów Uwielbienia w swojej rodzinnej parafii. Współpracuje z Inicjatywą Missio z Gliwic. Prywatnie szczęśliwa narzeczona.

Więcej informacji
X